wz

Moje děti - Vrh "B"

matka: Blackie, otec: Ike

      Dne 1.12.2006 jsme Blekošku seznámili s Ikem a protože v sobě našli vzájemné zalíbení, rozhodli se založit spolu rodinu (my dospělí už jistě víme, že vztahy se tímto vždy kazit nemusí, ale příroda je holt příroda a přiznejme si, že my jsme štěňátka taky chtěli).
 
      Fotografie z krytí najdete zde.
 
      Tatínek se celým jménem jmenuje Ike of Magic Border's, žije v Rakousku, má DKK 0/0, je CEA- DNA normal. Má složeny zkoušky z pasení oveček a běhá agility. Více se o něm dozvíte zde.
 
Články a obrázky:

 

1. Šipka
Narodila jsem se jako první, musela jsem bráškům a sestřičkám otevřít cestu, tak jsem to neměla jednoduché. Narodila jsem se v 6:35 a vážila jsem 392 g, tak jsem kus ženské. Přezdívku mám podle tvaru límečku, který tvoří šipku.
 
23.3.2007 jsem se vydala do nového domova do Brandýsa nad Labem se svojí novou paničkou Evou, kde na mě čekal starší kamarád Bronty - také černobílý. Budu běhat agility, chodit na dlouhatánské výlety, mít spoustu psích kamarádů a sem tam se podívám na nějakou výstavu.
FOTO
www
2. Šáteček
Za půl hodiny po Šipečce jsem na svět přišla já. Mám na krku bílý šátek a proto mi tak říkají. Na přední tlapičce má ze spodu na bílé tlapičce pod pažím černou tečku. Vážila jsem 350 g.
 
Já jsem maminku a sourozence opustila 24.3. 2007 a jela jsem až do České Lípy. Moje nová panička se také jmenuje Eva a budu se u ní cítit jako "doma", protože má ještě kolii Cilku a to je taková naše Džesinka:-). Budu běhat agility.
FOTO
www
3. Paní Fousková
V 7:39 jsem ukázala mamce a paničce svůj "šperk" na krku - bílý křížek, který na zádech přechází ve fousek. Proto "paní Fousková". Vážila jsem 384 g.
 
Já jsem u maminky zůstala nejdéle (ze štěňátek, která odcházela z domu, Spoty si lebedí u mamky ještě teď). Bydlím nedaleko - v Rychnově nad Kněžnou s paničkou Monikou. Budu mít na starosti malou Terezku a brzy k ní přibude další lidské mládě. Budu paničku prohánětna parkuru agility.
FOTO
www
4. Flíček I. (velký)
První z kluků jsem se odvážil ven z mámina bříška (holky zase předbíhaly). Mám krásný límeček, v jeho levé části mám černý flíček. Vážil jsem 354 g a narodil jsem se v 8:10.
 
Ani já nebydlím daleko. 23.3. jsem odjel do České Třebové. Moje panička se jmenuje Maruška a má ještě Chestera a Beníka, takže taky nejsem tak úplně sám. Budeme běhat agility a protože jsem krásný (už jsem vyhrál třídu štěňátek na Klubové výstavě), občas mě určitě uvidíte na výstavě.
FOTO
www
5. Orionka
V minulém vrhu 3bitka, v tomto já bych mohla dělat reklamu na čokoládičky. na krku mám hvězdičku Orion. Zazářila jsem v 8:40 a má váha byla 340 g.
 
Já jsem odjela daleko - až do Rakouska. Páníček si mě vybral už podle foteček a když mě viděl naživo, už měl oči (i srdíčko) jen pro mě. Budou mi i nadále říkat Orionko, Ori, tak se jim moje přezdívka zalíbila. Mám dvě psí kamarádky – australskou ovčačku Slivu a Monu – křížence NO. Budu se svým páníčkem běhat agility a budu bydlet nedaleko tatínka Ika.
FOTO
www
6. No Name
Když jsem se narodil, nemohli mi vymyslet jméno a tak mi začali říkat No Name. Jak slaboduché. Ovšem já byl tak krásný, že si mě vybral páníček, který pro mě měl nejkrásnější jméno – Béďa, Bedříšek, Bedřich… Takže hudební jméno mi zůstalo – jen přidat tu (toho) SmetanuJ. Narodil jsem se v 9:12 a vážil jsem 334 g.
 
Žiju v Senešnici, to je u Prahy, ale vesnice a příroda kolem, řeka, rybník ... Kolem smečka pejsánků – borderky Šíša a Isinka, papilonek Ešlinka, bígl Abby a manchester teriérka Hanny.
FOTO
www
7. Flíček II. (malý)
Já jsem si dal na čas, mamka si už potřebovala odpočinout. A tak hodiny při mém prvním nádechu vzduchu ukazovaly 11:10. Mám límeček na levé straně a v něm flíček, ale menší než má bráška Flíček velký. Vážil jsem 400 g.
 
Já zůstávám u maminky, protože jsem okouzlil její paničku (není těžké omotat si ženskou kolem prstu - jeden kukuč a máte ji tam, kde jste ji potřebovali). Budou na mě volat Spoty.
 
Spotynek je už teď nadšený agiliťák. Učíme se tunýlky a pomalu už chápe i dotykový terčík, což se nám bude hodit pro výcvik zón. Taky pilujeme poslušnost a učíme se i prvky tance se psem. Chodíme plavat (Spoty by vyhrál cenu Nejlepší potapěč). Je to náš benjamínek, přinesl do smečky „nový vítr“ a spoustu radosti.
FOTO
www
8. Pan Chaloupka
Ve 14:05 jsem jako překvapení vykoukl z teplého bříška já - pan Chaloupka. Mám límeček připomínající chaloupku. Vážil jsem 402 g a trunfnul jsem Flíčka malého :-)).
 
Bydlím v Dolních Heřmanicích nedaleko Velkého Meziříčí (pro ty, co tápou v zeměpise – je to u Třebíče) u paničky Lady (tak se jmenovala i ta princeznaJ ) A já jsem Dráček, co ji ne sežere, ale zachrání. Budu s ní běhat agility, tančit, chytat frisbee, zkusíme i nějaké to tahání (kolo, běh, koloběžka a co já vím, na čem ještě bude mít panička odvahu se zabít). Zkrátka nebudeme se vůbec nudit.
FOTO
www
9. Šálečka
Přišla jsem na svět jako poslední až v 18:35 a tak jsem o půl dne mladší než moje nejstarší sestřička. Můj vstup do tohoto světa byl dramatický - na veterině, kam mamku odvezli, aby zkontrolovali, jestli nemá v bříšku něco, co by mělo jít ještě ven a představte si - byla jsem tam JÁ! Narodila jsem se v autě cestou domů z veteriny, mamka to zvládla na jedničku (panička taky) a já to přežila bez úhony (snad). Vážila jsem 310 g.
 
Dnes bydlí v Brně, je to velká krasavice, jezdí po závodech s rozhodčí agility Lenkou Pánkovou a pomáhá jí posuzovat. Líbí se jí hlavně na cvičišti KK Zetor se jí líbí a když má pocit, že panička její výcvik zanedbává, běhá si samostatně a nebo si najde „náhradní“ vodičky.
FOTO
www
Copyright © 2004 Michal Kučera       webmaster: © MiNo 2007-2009 mino.wm@seznam.cz