wz

Moje děti - Vrh "A"

matka: Blackie, otec: Djo

      Blackie strávila líbánky v Holandsku s Djoem ve dnech 29.-31. 12. 2005 a jako následek tohoto činu jsou štěňátka, která se narodila 1. března a k novým páníčkům odcházela koncem dubna.
 
Články a obrázky:

 

1. Trojúhelníček
Ahoj, já jsem první zlatokopka. Narodila jsem se v 11.15 a vážila jsem 420g. Jsem holka a má přezdívku Trojúhelníček (protože mám bílý trojúhelníček na krku) a Neposeda. Musím pořád brblat, všude lézt a být první.
 
Dnes se jmenuji Anything4U a dělám radost paničce Lucce Součkové. Běhám s ní agility, učím se prvky z tance se psem, tahám jí na kole, na bruslích, při běhání a opravdu pro ni udělám cokoliv.
FOTO
www
2. 3bitka
Čauvec, já jsem zlatokopka č. 2. Narodila jsem se hodinu po mé sestřičce, tedy ve 12.15. Vážila jsem 410g a přezdívku mám 3bitka, protože můj poloviční límeček je zakončený trojkou. Mohla bych hrát v té reklamě, jen bych nechtěla, aby se na mě sápala ta ženská.
 
Já jsem Angel at Tachyon a už z jména je jasné, že žiju v CHS Tachyon u Michala Krejčího. Všechny jsem si v jejich černobílé smečce omotala kolem svého 3bitkového znaku. Běhám s páníčkem agility a jsem mooooc šikovná.
FOTO
www
3. Čárečka
Zdárek, prokopala jsem se na svět jako třetí přesně ve 13.10. Vážila jsem 380g, ale já ségry brzy dohoním. Mám bílý límeček a černý čumáček s bílou čárečkou uprostřed čela. Odtud moje přezdívka Čárečka.
 
Jmenuji se oficiálně Are you ready, ale páníček mě překřtil na R.T. (Arty) a jsem zpátky u mamky.
FOTO
www
4. Wéčko (Bucifal)
Ahoj, já jsem první z kluků, který se probojoval ven z bříška. Kromě toho jsem byl (a stále jsem a taky budu) nejtěžší. Vážil jsem bez 50g půl kila! Můj límeček je ve tvaru písmene W, proto mi tak říkají. Ty další přezdívky se nezakládají na pravdě. Nejsem žádný Bucifal ani Bumbrlíček!!!
 
Dnes na mě panička volá "Atýsku, Atilo, Áťo" a jsem její parťák ve flybalu (už jsem byl na ME ve Francii a byl jsem s partou psích kámošů a sestřičkou Aby 3. v 2. divizi) a mám složené zkoušky poslušnosti - ZOP, ZPU 1, BH, ZZO a na jaře se chystáme na první "velké" zkoušky (ZM, ZVV1 a další). Mé celé jméno je Attila Hun.
FOTO
www
5. Netopýr
Kýho výra netopýra, zdraví Vás Netopýr. Narodil jsem se jako pátý ve 14.15, vážil jsem 420g a můj límeček připomíná letícího netopýra.
 
Já jsem od maminky daleko, předaleko v zemi tulipánů a větrných mlýnů. Ale za to mám blízko taťku Djoa. Jmenuji se Ambitious Ben a doufám, že se s některým ze sourozenců jednou potkáme na MS v agility, o kterým mi táta vyprávěl.
FOTO
www
6. Ponožka
Ahoj, já jsem poslední z kluků, který přišel na svět. Vážil jsem 385g a moje přezdívka je Ponožka. Levou přední nožičku mám celou bílou, pravou jen na půl. Mám černý čumáček a bílý límeček.
 
Mám jméno po taťkovi - Atomic Djo, bydlím se svojí paničkou v Brně a běháme agility. Už máme za sebou první úspěchy a doufám, že se budeme zlepšovat a že o nás ještě uslyšíte.
FOTO
www
7. Plamínek
Ahoj, já jsem 7. zlatokopka. Na svět jsem nespěchala, u mamky v bříšku jsem si lebedila až do 16.45. Vážila jsem 400g. Na čumáčku mě hřeje plamínek-bílá lysinka, která se spojuje s límečkem na mém krku. Možná ze mě bude horolezec, zatím lezu jen mamce na záda, ale až vyrostu, třeba zdolám vyšší hory.
 
Amulet for luck - snad přinesu štěstí svému páníčkovi Radovanu Liškovi, běháme spolu agility. Doufám, že mu opravdu přinesu štěstí.
FOTO
www
8. Celá máma (Blekoška)
Ahoj, já jsem největší překvapení. Narodila jsem se poslední v 18.35 a nikdo už nečekal, že se narodím. Jsem podobná mamince. Moje přezdívka je Celá máma (Blekoška). Vážila jsem 400g.
 
Já mám nejkratší jméno - Abby, ale už jsem mistr ČR a mistr ČR BC ve flybalu, mám složenou zkoušku FPr1 (ze stopování).
FOTO
www
Copyright © 2004 Michal Kučera       webmaster: © MiNo 2007-2009 mino.wm@seznam.cz